Romeo ka dy fjalë shumë me rëndësi për Donaldin (FOTO)

Aktori, Romeo Veshaj që nga hyrja e binjakut të tij Donaldit në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka treguar vazhdimisht mbështetje për të.

Romeo aktualisht e mban llogarinë e “Instagramit” të Donaldit, ku edhe i poston fotografi e video nga ajo se cfarë bën binjaku i tij në shtëpinë e famshme.

Së fundmi, ai i ka publikuar dy fotografi me Donaldin, njërën nga nata e spektaklit kur hyri ai në shtëpi dhe tjetrën nga fëmijëria, teksa ka shkruar një mesazh për të.

“Vetëm koha ndryshon, unë e ti jo”, – shkroi Romeo.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.