Romeo hyn në shtëpinë e ‘BBV’ në mënyrën më të çuditshme dhe i bën Donaldit surprizën që nuk e priste (FOTO)

Një surprizë e bukur u organizua sot për Donaldin.

I vëllai i tij, Romeo është shfaqur me parashutë mbi shtëpinë e “Big Brother Vip”.

“Demi i vëllait, të do vëllai”, – ka brohoritur ai pasi ka thërritur disa herë emrin e të vëllait që ta dëgjonte.

Kjo surprizë e veçantë e ka prekur Donaldin, i cili ka nisur të qajë teksa pranë i ka qëndruar Kleidi dhe Semi.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.