Magazine Showbizz

Robert Berisha i nis pushimet me Lauretën në Meksikë

Share on the social medias

Këngëtari i njohur, Robert Berisha është mjaft aktiv sa i përket rrjeteve sociale.

Së fundmi ka bërë të ditur se së bashku me partneren e tij, Laureta Maqedonci ka nisur pushimet në Tulum të Meksikës.

Roberti në rrjetin social “Instagram” ka publikuar disa fotografi në të cilat shihet duke shijuar pushimet së bashku me Lauretën.

Çifti tash e disa muaj kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe vazhdimisht shihen së bashku me njëri – tjetrin.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.