Rita vishet e kombinohet bukur, kështu ka dal për kafe me Fidanin (FOTO)

Rita Haziri, është një këngëtare e re në skenën muzikore.

Ajo mori vëmendje të madhe pasi ajo po këndon së bashku me të fejuarin e saj, Fidan Gashi, shkruan ORAinfo.

Çifti në fjalë kanë bashkëpunuar së bashku duke sjellë këngë të re të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Rita është një vajzë shumë e bukur dhe stili i saj i veçantë bie gjithmonë në sy.

Së fundmi Rita ka publikuar një foto me Fidanin, ku duken shumë bukur së bashku.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.