Remzie Osmani i mbledh shoqet në Prevallë (FOTO)

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është padyshim ndër më të angazhuarat në mbrëmje, dasma e ahengje.

Këtë kohë ajo ka qenë më e lirë, pasi me rregullat e reja janë ndaluar sërish dasmat dhe tubimet.

Remzia jeton në Mushtisht dhe pika e saj e dobët është Prevalla me natyrën dhe ajrin e mrekullueshëm, shkruan “Kosovarja”.

Remzia, i ka mbledhur shoqet për kafe e çaj në këtë vend fantastik dhe duket mjaftë e lumtur teksa qëndron aty.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.