Refuzoi të ishe pjesë e ‘Big Brother Vip’, ja cilin person dërgoi Lorik Cana brenda shtëpisë (FOTO)

Granit Cana një nga konkurrentët i cili u bë pjesë e “Big Brother Vip” është kushëriri i futbollistit të njohur shqiptar Lorik Cana.

Mirëpo, e gjithë pjesëmarrja e Granitit në “Big Brother Vip” paska patur një histori të vetën.

Burime për mediat bëjnë me dije se ishte Loriku ai i cili ishte kontaktuar për tu futur në shtëpi, mirëpo prezenca e tij nuk u bë e mundur për shkak të xhelozisë së bashkëshortes së tij.

Prandaj dhe futbollisti ka sugjeruar një Cana tjetër.

Ai sugjeroi pikërisht kushëririn e tij për këtë format, që sigurisht nuk ka famën e Lorikut, por që me hyrjen në “BBVIP”, do ta arrijë patjetër.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.