Rama publikon fotot dhe pyet qytetarët: E gjeni dot se cili është ky qytet

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto të një qyteti të Shqipërisë, për të cilin ka pyetur qytetarët që ta gjejnë se cili është.

“A e gjeni dot ku është ky qytet”, – shkruan Rama, që mesa duket nëpërmjet këtij postimi ka publikuar edhe investimet që janë bërë.

Po ju, e gjeni dot cili është ky qytet?

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.