Magazine Showbizz

Puthje dhe tatuazhe të njëjta! Kush është vajza misterioze në krahët e Noizyt

Share on the social medias

Pjesëmarrja në koncertin e 14 gushtit, vërtetoi edhe njëherë popullaritetin dhe dashurinë e fansave për reperin. “Alpha Show” padyshim është një sukses për Noizyn, i cili vendosi ta gdhend këtë emër në trupin e tij.

Por jo vetëm ai! Edhe një fansja e madhe e reperit ka bërë të njëjtin tatuazh në pjesë e prapme të krahut.

Bjondja bukuroshe ka postuar në Instagramin e saj një foto ku duket duke puthur Noizyn dhe një tjetër ku së bashku me “idhullin” e saj kanë treguar tatuazhin.

Ky imazh është ripostuar edhe nga vetë Rigelsi në Instastoryn e tij.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.