Publikohet videoja e Donaldit duke qarë e i vetmuar

Ditën e sotme aktori, Donald Veshaj është surprizuar nga vëllai i tij binjak, Romeo.

Nga një parashutë nga lart Romeo thërret emrin e tij për ta mbështetur në këtë rrugëtim duke i dhënë shumë kurajo.

Pas kësaj surprize, Donaldi iu ka treguar banorëve se kishte një ndjesi që diçka e bukur do t’i ndodhte sot.

Më pas ai vendosur të qëndroj i vetëm në dhomën e grimit, teksa produksioni ka publikuar videon e tij, ku shihet i vetmuar dhe duke qarë.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.