Magazine Showbizz

Pasi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, vajza e Alketa Vejsiut merr vendimin e papritur

Share on the social medias

Nikol Nelo, vajza e moderatores së njohur Alketa Vejsiu mori vëmendje të madhe pak muaj më parë pasi bëri daljen e saj të parë në rrjetet sociale, shkruan Billbordi.net

Dhe duke pasur parasysh që Alketa ka preferuar gjithmonë ta mbajë familjen e saj larg syve të publikut, Nicol sigurisht që i ktheu të gjithë sytë nga vetja, e nuk kishte si të mos bëhej pjesë e shtypit rozë.

Ajo ishte aktive në Instagram dhe të gjithë i thonin se i ngjan shumë të ëmës për nga sharmi dhe tiparet, shumë shpejt bukuroshja arriti mbi 20 mijë ndjekës në profilin e saj real në Instagram.

Por me sa duket Nicol dëshiron që t’i kthehet përsëri jetës private dhe asaj pa vëmendje dhe ka marrë vendimin e papritur, ajo ka vendosur ta mbyllë llogarinë e saj publike, duke hapur një profil të ri privat me shumë pak ndjekës./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *