Magazine Showbizz

Pasi ja publikuan fotot me ‘të dashurin’, Ada ka diçka për të thënë

Share on the social medias

Iriada apo e njohur vetëm si Ada është ish-konkurrentja e emisionit të dashurisë ‘Përputhen’. Ajo njihet për format përfekte trupore e bukurinë e saj, shkruan Billbordi.net

Ada nuk doli e përputhur me asnjë djalë nga emisoni por së fundi dolën pamje të saj me një mashkull misterioz që siç u tha ishte i dashuri i saj.

Ada reagoi për lajmin përmes një story në Instagram ku tha se është super single dhe se sapo ti mbushet mendja për dikë, do e bëj publike ajo e para lajmin për media./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *