Pasi i dërgoi varësen për 3 vjetorin e lidhjes, Bora Zemani bën këtë veprim ndaj Donaldit

Ndonëse kishin pesë muaj të ndarë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj në njëfarë mënyre janë bërë bashkë që kur aktori u bë pjesë i Big Brother, ku dhe moderatorja e surprizoi atë.

E pas kësaj, edhe tre ditë më parë, kur çifti kishin përvjetorin e tretë të njohjes, Donaldi i dërgoi asaj varësen të cilën e futi në një pako me ëmbëlsira dhe e hodhi jashtë murit të shtëpisë së Big Brother VIP.

Duke qenë se Romeo po i menaxhon llogarinë në Instagram, Donaldit, ai ka publikuar edhe videon e këtij momenti emocionues.

Por, nuk ka përfunduar me kaq, tani Bora Zemani ka filluar ta ndjekë Donaldin në Instagram, e të njëjtin veprim ka bërë edhe Romeo nga llogaria e vëllait të tij për Borën.

Ndryshe, Bora dhe Donaldi kanë qenë në lidhje dashurie për një vit e gjysmë, e madje bashkëjetesa për ta ka ardhur qysh në fillimet e tyre.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.