Magazine Showbizz

Pasi humbi disa kilogramë, tani Shyhretja vishet si me qenë vajzë 20 vjeçare

Share on the social medias

Shyhrete Behluli, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore, ajo asnjëherë nuk është ndalur duke sjellë shumë këngë e hite.

Krahas muzikës, Shyhretja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku po duket si vajzë e re.

E veshur me maicë të bardhë dhe me xhinëse të shkurta, Shyhrejta po i sfidon vajzat e reja me këtë pamje.

Me disa kilogramë me pak, Shyhretja po duket si 20 vjeçare. /ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.