Magazine Showbizz

Pas ndarjes nga Andi, Melisa e Përputhen shfaqet kaq e afërt me këtë mashkull

Share on the social medias

Melisa Lleshi këngëtarja e ish konkurrentja e Përputhen është mjaftë e përfolur ne mediat rozë kohëve të fundit. Kjo edhe për shkak të ndarjes së saj nga Andi Shehu.

Por si duket Melisa tashmë e ka lënë pas krahëve gjithë situatën me Andin dhe është fokusuar muzikës plotësisht por edhe diçkaje tjetër si duket.

Kjo pasi ajo ka ndarë një video në Instastory teksa shihet mjaftë e afërt me një mashkull tjetër, e se kush është mbetet të zbulohet shpejt. /Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *