Pas martesës me Robin Krasniqi, modelja merr vendimin e rëndësishëm (FOTO)

Pak javë më parë, Marigona dhe Robin Krasniqi i dhanë fund beqarisë.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë private të rrethuar vetëm me personat e tyre më të afërt.

Modelja shqiptare, Marigona Krasniqi ka marrë një vendim të rëndësishëm që tani të jetojë në Gjermani.

Lajmi u bë i ditur nga vet Marigona, teksa çifti duken më të dashuruar se kurrë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.