Pas Elgit Dodës reagon edhe bashkëshortja e tij, ka disa fjalë për Donaldin

Ata që e deshën fitoren e Donaldit u zhgënjyen mjaft shumë.

Aktori Veshaj arriti në finale por jo edhe të marrë çmimin e madh të Big Brother Vip.

Reagime të shumta pati në rrjetet sociale duke e quajtur të padrejtë fitoren e Ilirit.

Pas Elgit Dodës si shok i mirë i Donaldit i cili reagoi menjëherë, ka reaguar edhe Klea bashkëshortja e tij e cila shprehi hapur zhgënjimin.

“Po ju e besoni këtë? Nuk e besoj që e besoni Më vjen keq që edhe njëherë mu konfirmua që i drejti nuk fiton ti je BB i padiskutueshëm donald veshaj.

Për ne dhe për ata që nuk të deshën”, – ka shkruar Klea.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.