Pas 10 vitesh lidhje romantike, Leonora Jakupi ndahet nga i dashuri? (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë Leonora Jakupi ka festuar ditëlindjen e saj të 43-të.

Nga postimet e saj në rrjete sociale pamë që këngëtarja e njohur ka udhëtuar drejt Vienës por si gjithmonë ajo qëndron “hermetikisht” e mbyllur sa i përket jetës së saj private dhe as kësaj radhe nuk zbuloi se me kë udhëtoi drejt Austrisë por natyrisht se u hamendësua se u shoqërua nga i dashuri i saj.

Sipas mediumit ”Bota sot”, Leonora dhe i dashuri i saj, Nexhati, i kanë dhënë fund lidhjes pas 10 vitesh së bashku, këngëtarja pas ndarjes është larguar nga Kosova për të festuar me familjen e saj, nuk dihet vërtetësia e këtij lajmi pasi Leonora nuk ka pasur akoma ndonjë reagim.

Leonora dhe i dashuri i saj nuk kanë pasur asnjë dalje publike dhe vetëm së fundmi artistja ka folur për planet e saj për martesë duke konfirmuar lidhjen.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.