Magazine Showbizz

Partnerja e Cristiano Ronaldos shëtit rrugëve të Mançesterit me veshje mbi 2 milion euro

Share on the social medias

Georgina Rodriguez është një nga modelet dhe influencueset më të ndjekura në botë. Stili dhe marrëdhënia e saj me Cristiano Ronaldon e mbajnë gjithmonë në qendër të vëmendjes mediatike.

Nëna e fëmijëve të yllit portugez i ka surprizuar edhe një herë të gjithë me një veshje që kap vlerën e më shumë se 2 milionë eurove, modelja argjentinase ka shëtitur rrugëve të Mançesterit me një fustan blu që përtej vënjes në pah të formave të saj perfekte, i la të gjithë me gojë hapur kur mësuan çmimin e gjithë veshjes.

Në foto ajo shfaqet në hyrje të vilës së saj në Mançester, një nga detajet më të rëndësishme të veshjes ishte se gjëja më e shtrenjtë që kishte veshur ishte në duart e saj.

Modelja është shfaqur me një fustan blu të Stella McCartney me vlerë 1900 euro, Georgina e kombinoi fustanin e shkurtër me taka LeSilla me vlerë 765 euro.

Vlera e veshjes nis të rritet kur flitet për çantën që mbante me vete, sigurisht një Hermes, me vlerë 94 mijë euro.

Artikujt më të shtrenjtë janë aksesorët që ka veshur atë ditë, dy unaza dhe një orë shumë e kushtueshme.

E para është një unazë diamanti dhe safiri me vlerë 800 mijë euro. Tjetri është një Cartier me vlerë 700 mijë euro, veshjen e ka plotësuar edhe një orë Rolex me vlerë 550 mijë euro.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.