Magazine Showbizz

Paparacët e zbulojnë Encën nga bregdeti, shumë ndryshe nga ajo që shfaqet në Instagram

Share on the social medias

Enca Haxhiu vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara të show bizit shqiptarë.

Pasi u bë banore rezidente në Dubai, këngëtarja është rikthyer në Shqipëri për të vazhduar pushimet.

Duke u shfaqur gjithnjë në formë të mirë dhe forma atraktive, paparacit e kanë zbuluar së fundi se si duket në të vërtetë.

Ka qenë faqja e njohur “Vipat e bllokut” që e kanë postuar një video të këngëtares ku ka qenë në bregdet dhe format e saj dallonin nga fotott që ajo poston për ndjekësit./kosovarja

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *