Pamje përrallore nga dasma e djalit të Gilit në Maldive, nusja me vello si princeshë (FOTO)

Momente përrallore nga dasma e djalit të Gilit në Maldive

Siç dihet tashmë, Roberti, djali i madh i këngëtares Giili i ka dhënë fund beqarisë.

Roberti e ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij me bukuroshen zeshkane, me të cilen është në lidhje prej kohësh, shkruan “Kosovarja”.

Çifti i ri e kanë kurorëzuar dashurinë në Maldive, bë një vend përrallor, ku nuk janë për herë të parë.

Çifti simpatik, Roberti dhe Herolina janë dukur mrekullueshëm në ditën e martesës.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.