Magazine Showbizz

Pamje nga shtëpia e re me pishinë e Teuta Selimit

Share on the social medias

Këngëtarja e njohur Teuta Selimi dhe bashkëshorti i saj Patri Neziri, janë mjaftë të angazhuar në fushën e muzikës.

Ata, vitet e fundit janë kthyer për të jetuar në Kosovë, në shtëpinë e tyre.

Familja prej katër anëtarësh, janë mjaftë të lumtur, ani pse kanë pak kohë në dispozicion për tu parë e qëndruar së bashku, shkruan Kosovarja.

Siç kuptojmë, çifti janë duke u marrë me shtëpinë e re, që është gjithashtu me pishinë të jashtme.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.