Magazine Showbizz

Pamje brenda ceremonisë romantike të fejesës së Albit të Përputhen

Share on the social medias

Albi Dhima i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e sontme.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ish konkurrenti i njohur duke publikuar pamje nga ceremonia.

Prej disa muajsh, Albi është në një lidhje me një vajzë shqiptare që jeton në Amerikë, të quajtur Hyrie.

Përgjatë kësaj vere, ata janë shfaqur të pandarë nga njëri-tjetri dhe mesa po shihet, të bindur në dashurinë e tyre mjaftueshëm sa për t’u fejuar kaq shpejt./afterparty

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.