Magazine Showbizz

Së shpejti një fëmijë të dytë? Ledri nuk ndalet

Ledri dhe Sara janë prindër të vogëlushes Poem. Ndonse me shumë angazhime duket se në planet e tyre të afërta është edhe një tjetër fëmijë. I ftuar në “Erë vere” në T7 Ledri është pyetur nëse në planet e tyre është një fëmijë i dytë dhe ai nuk ka ngurruar të përgjigjet: “Kur të jetë …

Magazine Showbizz

Yll Limanin e merr gjumi në mes të skenës

Ai, ishte në nga të ftuarit në koncertin e madh të Noizyt, “Alpha”, ku kënduan shumë nga miqtë dhe bashkëpunëtorët e reperit. Nuk kishte se si të mungonte Yll Limani, këngëtari i njohur që tashmë ka një bashkëpunim shumë të suksesshëm me Noiziyn. Ylli, kishte një performancë mjaftë të suksesshme, por në këtë moment të …

Magazine Showbizz

Mimoza Mustafa ndryshon ngjyrën e syve, transformohet krejtësisht në pamje

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive. Por, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj. Mimoza se …

Magazine Showbizz

E dashuruar ‘kokë e këmbë’ Rita e publikon në këtë gjendje Fidanin

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare, që me lansimin e këngëve të para, ajo ra në sy të publikut për zërin dhe natyrisht edhe për bukurinë e saj. Por, ajo çfarë e karakterizoj Ritën, ishte këndimi dhe sjellja e projekteve në çift, së bashku me Fidan Gashin. Ani pse fillimi i …

Magazine Showbizz

“A je shtatzënë?” Ndjekësi i bën pyetjen e papritur, reagimi i Rozana Radit është ‘epik’

Nëse ka diçka që e karakterizon Rozana Radin dhe preferohet goxha nga publiku është sensi i saj i humorit. Aktorja është goxha aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan për ndjekësit momente nga përditshmëria e saj, së fundmi këngëtarja ka realizuar një ‘ask’ ku fansat i kanë shtruar pyetje nga më të ndryshmet në …

Magazine Showbizz

Granit Cana ironizon publikisht Fifin, ja përse

Pak javë më parë ish-futbollisti dhe modeli Granit Cana u kap mat në momente pasionante me një zeshkane. Mirëpo, i pyetur për jetën e tij sentimentale, ish-banori i ‘Big Brother VIP’ nuk do të ndajë detaje. Megjithatë, kunja e tij për Fifin ishte mëse e qartë. I pyetur nga ndjekësit se përse nuk e ka …

Magazine Showbizz

Alberti i Shkurtes i bën kunatit dhuratë super luksoze

Në këtë rast jo Shkurtës por vëllait të saj, Celit. Alberti ka menduar një orë luksoze Rolex në vlerë goxha të majme për kunatin e tij. Ky i fundit e ka ndarë dhuratën në rrjete sociale duke e falënderuar mikun e tij të familjes për këtë dhuratë me vlerë të madhe. E gëzofsh Celi. /Prive …

Magazine Showbizz

Nusret publikon foton e Luana Vjollcës dhe sapo na zbuloi vendodhjen e saj

Kur vjen fjala tek Nusret të gjithëve na kujtohet hedhja e famshme e kripës tek mishi, një ndër kuzhinierët më të famshëm në botë i cili ka hapur një rrjet restorantesh në vendet më in. Mbrëmjen e djeshme Luana Vjollca ka vendosur të darkojë në një nga restorantet e tij. Por para udhëtimit Luana u …