Magazine Showbizz

Pa grim dhe filtra, kështu po duket Enca

Share on the social medias

Ndonse të gjitha vajzat e showbizit kanë sfidën mes njëra tjetrës për pamjen natyrale e jo vetëm, ndonse ajo që shohim çdo ditë e më pak janë vajzat e showbizit pa make up fare, shkruan Billbordi.net

Ndonse edhe kur thonë që s’kanë përsëri vendosin shumë filtra.

Epo mesa duket Enca i sfidoi të gjitha, së fundmi ajo ka publikuar një foto pa filtra e pa pikë make up-i, e mund të themi me plot gojë se duket një yll i vërtetë.

Kjo nuk është hera e parë që Enca poston foto pa grim, ndonse siç ka raste që publikon foto me shumë grim, Enca e quan veten “King Enca” e deri më sot nuk ja ka marrë askush këtë titull./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.