Magazine Showbizz

Pa dhe me grim: Do habiteni nga ky transformim i Arjola Demirit (VIDEO)

Share on the social medias

Aktoren e talentuar Arjola Demiri tashmë e njohim të gjithë, disa nga serialet e disa nga filmat ku ajo ka marrë pjesë, shkruan Billbordi.net

Ajo di shumë mirë se si të marr vëmendje në paraqitjet e saj ku shpesh bëhet pjesë e shtypit rozë.

Së fundi Arjola ka ndarë një video mjaftë interesante në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram.

Aktorja në fillim shihet pa grim ndërsa vemendjen na e tërheq ndryshimi i madh i saj në dukje. E ndryshimi sigurisht që është i madh. /Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *