Magazine Showbizz

Oriola Marashi pozon për 12 revista mode dhe brende botërore vetëm për 1 muaj

Share on the social medias

Njëra nga modelet më terheqese shqiptare është Oriola Marashi, bukuria dhe format e saj e bëjnë atë të kërkohet nga shumë revista dhe brende botërore.

E modelja për vetëm muajin gusht ka pozuar për 12 revista mode dhe marka veshjesh të njohura në të gjitha botën.

Marciano, Guess, Giorgia Dig janë vetëm disa nga brendet për të cilat ajo ka pozuar.

Ajo, në rrjetin e saj social “Instagram“, ka postuar story ku shprehet e lumtur dhe tregonte se po jetonte ëndrrën e saj./Lajmi/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.