Magazine Showbizz

Orinda vjen me dedikim emocional për Turjanin në 15 vjetorin e lidhjes së tyre

Share on the social medias

Orinda Huta dhe Turjan Hyska të dy moderator të njohur dhe janë të martuar prej 5 vitesh dhe janë prindër të një vajze, Atarës, 1 vjeçe, por sot festojnë përvjetorin e tyre dhe gjejeni sa? Plot 15 vjet nga lidhja e tyre, shkruan Billbordi.net

”Gëzuar përvjetorin dashuria ime. Pas 15 vitesh akoma bëj gjumin më të ëmbël vetëm pranë teje”, ka shkruar Orinda në Instagram.

Orinda Huta dhe Turjan Hysko në fillimet e lidhjes së tyre kanë preferuar ta mbajnë larg vëmendjes mediatike historinë e tyre të dashurisë duke mos zbuluar edhe shumë detaje nga jeta e tyre.

Më pas organizuan një prej dasmave më të komentuara në showbiz dhe së fundmi po shijojnë dhe fëmijën e tyre të parë, Atarën, por kanë edhe një diçka të përbashkët, punojnë githnjë në të njëjtat media për të qenë sa më afër njëri tjetrit./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.