Olta Gixhari ti je? Aktorja bën ndryshimin drastik në pamje, vështirë se do e njihni (FOTO)

Aktorja shumë e dashur për publikun, Olta Gixhari është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Ishim mësuar ta shihnim bjonde, por pas shumë vitesh Olta ka ndryshuar look.

Flokët e saj janë tashmë në ngjyrë kafe dhe për më tepër aktorja ka prerë dhe balluke, të cilat e bëjnë të duket shumë ndryshe.

Olta e ka treguar look-un e saj të ri gjatë një darke me mikeshat.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.