Magazine Showbizz

Nuk ka fjalë, Nora Istrefi është femra me e bukur e estradës, ja dëshmia

Share on the social medias

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Me nje fotografi e sapo dal nga frizerka , Nora duket thjesht mahnitese.

Kujtojm se kengetarja ishte e martuar me Robertin, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.