“Nuk e kisha menduar të isha njerkë”, Rudina Dembacaj habit me postimin e fundit (FOTO)

Aktorja Rudina Dembacaj ka treguar gjithnjë hapur dhe pa komplekse mendimet e saj dhe nuk ngurron t’i përgjigjet hapur çdo paragjykimi.

Për 8 mars ajo zgjodhi një foto me vajzën e partnerit të saj Markut, për të shprehur dashurinë për të.

“E dija që do bëhem grua, jam bijë, motër, nënë por kurrë nuk kam menduar më parë, që do isha dhe njerkë.

Më ka plotësuar pa fund dashuria për fëmijet e burrit tim, Ju dua shumë. (është foto e gushtit se jemi pak larg gjeografikisht)”, shkroi Rudina.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.