Nuk do t’iu besoni syve, Mimoza Mustafa ka pësuar ndryshim të madh në pamje (FOTO)

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa duket se nuk e ka ndërmend të plaket.

Këngëtarja kosovare e cila është afër viteve 50-ta siç duket vetëm po rinohet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet krejtësisht ndryshe.

Në këtë imazh Mimoza është transformuar.

E rregulluar bukur dhe me grim të lehtë, Mimoza shfaqet super joshëse.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.