Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Gili para se të ‘shndërrohej’ në Marilyn Monroe (VIDEO)

Gili është vënë në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja kosovare e shumë pëlqyer nga publiku për muziken e pastër që ka sjellë ndër vite po vazhdon të jetë e rrethuar me dashurinë e fansave.

Si përherë Gili është ajo e cila është përmendur tek këngëtaret që i ka rezistuar operacioneve plastike, duke qëndruar vetvetja në këtë aspekt.

Por, kohët e fundit Gili ka ngritur dilema për ndërhyrje të tilla, gjë të cilën më pas e demantoi me një video.

Ajo ka realizuar një video ku tregon gjithë ecurinë e grimit dhe ndryshimin që pësoi pas tij, duke e konfirmuar se është fuqia e grimit për ndryshimin e madh të saj e jo ndërhyrjet.

Ndryshimi që pëson Gili gjatë grimit do t’iu lë pa fjalë.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KACI LLESHI (@kacilleshi)

Leave a Reply

Your email address will not be published.