Magazine Showbizz

Nuk do ta njihni, sa shumë është plakur Maria nga seriali i njohur “Për ty”

Share on the social medias

Për Ty, ka qenë dhe do të mbetet njëra nga telenovelat më të dashura për audiencën shqiptare.

Seriali latin i cili u dublua në shqip, zgjoi intersim të madh nga publiku dhe kishte një shikueshmëri të madhe.

E njëra nga personazhet më të dashura dhe kryesore, ishte ajo e Maria Aldanës, rol ky i interpretuar nga aktorja e njohur, Ana de la Reguera.

E pothuajse pas gati 20 viteve transmetim, edhe Maria ka pësuar shumë ndryshime në pamje. Shikoni se sa shumë është plakur./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.