Nuk do ta besoni me kë po pi kafe Adrian Gaxha (FOTO)

A e keni ditur që këngëtari i muzikës moderne, Adrian Gaxha, është adhurues i kafshëve?

Ai, ka disa qen, me të cilët jeton dhe që gjatë gjithë kohës enden në shtëpinë dhe studion e këngëtarit dhe kompozitorit, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, në një nga fotot e fundit në Instagram, Gaxha ka sjell një foto ku ai shihet duke e shijuar kafenë nën shoqërinë e një qeni simpatik.

Këngëtari që tashmë është gati në fund të të 30-tave, edhe më tej është beqar, ani pse mjaftë i pëlqyer nga femrat.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.