Nuk do besoni sa vite mbushi Shkurte Fejza (FOTO)

Këngëtarja e njohur që ka vite kushtuar këngës popullore u bë një nga artistet e preferuara të skenës shqiptare ajo sot feston ditëlindjen.

Shkurte Fejza mori urime të shumta nga familjarë e ndjekës të saj, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjeksat e saj në Instagram llukun e mbrëmjes së përvjetorit të saj, artistja sot ka mbushur 60 vite derisa dhuratë për këtë vjetor mund të themi se ishte nipi i saj që ia vuri asaj epitetin gjyshe.

Këngëtarja ka postuar një fotografi ku ka të veshur një fustan ngjyrë të vjollcë e të gjatë derisa ka bërë një grim të lehtë dhe ka lënë flokët e lëshuara mbi supe.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.