Nuk do besoni sa vite ka mbushur Çiljeta Xhilaga

Sot në shtëpinë e këngëtares Çiljeta Xhilaga ka dy herë festë.

Kjo datë është mjaft e veçantë për të sepse Çiljeta dhe i biri i saj festojnë ditëlindjen në po të njëjtën datë.

Këngëtarja mbushi plotë 37 vite jetë, ndërsa i biri – Fernando mbushi 9 vite jetë.

Në këtë datë të veçantë të tyre, padyshim që nuk munguan disa fotografi të publikuara nga këngëtarja, në llogarinë e saj në Instagram, ku u shpreh: “Ne të dy përjetësisht shpirtëra binjak”, shoqëruar me disa fotografi ndër vite të saj dhe djalit Fernando.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.