Magazine Showbizz

Nora Istrefi lajmërohet nga pushimet, kaq tërheqëse po duket ajo

Share on the social medias

Nora Istrefi, vazhdon të jetë shumë i komentuar, ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun dhe vazhdon të jetë shumë aktive në botën e muzikës.

Mirëpo, ajo është më shumë e përfolur për jetën e saj private, martesa dhe ndarja e saj me Robert Berishën ende po përflitet.

Gjithsesi, ajo po vazhdon jetën e saj dhe angazhimin në koncerte dhe mbrëmje, ajo çka bie në sy është veshja e saj ekstravagante.

Se fundmi, Nora është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz me vajzën e saj, Renee, nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku tregon se është bërë gati me dal në mbrëmje, veshur shkurt dhe kaq terheqese, Nora do t’i ‘shkrijë’ të pranishmit me këtë pamje./ORAinfo/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.