Nora Istrefi e “braktisë” Kosovën, ja ku ka shkuar ajo

Nora Istrefi vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo nuk ndodhet në Kosovë, e këtë e bëri të ditur me anë të një postimi të fundit në instagram.

Këngëtarja kosovare ndodhet në Londër meqë rast edhe solli imazhe të bukura nga atje.

Ajo u shfaq veshur me të zeza duke i shtuar ‘look-ut’ të saj edhe një kapele të stilit fedor.

Mirëpo, dikush nga ndjekësit e krahasoi atë me këngëtaren dhe aktoren amerikane Jennifer Lopezin.

“JLO 2”, ka shkruar ndjekësi në imazhet e Nora Istrefi. Ndryshe, Nora që nga bashkëpunimi me Gjikon e Melindën nuk ka sjellë projekt të ri muzikor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.