Magazine Showbizz

Noizyt i ndodh e papritura në koncert, por mënyra si ai e menaxhoi situatën mori gjithë vëmendjen (VIDEO)

Share on the social medias

Incidentet në jetën e një artisti janë të shumta, ajo ç’ka bën dallimin është mënyra si ata i menaxhojnë këto situata. Për Noizyn, duket se asnjë problem nuk kalon me stres dhe vështirësi.

Këtë e ka treguar edhe në një nga koncertet e tij të fundit.

Reperi ishte duke performuar një nga këngët e tij të reja “Alkool” kur papritur muzika ndalon.

“A vjen a vjen a vjen… Mu ka prish laptopi” këndon Noizy në vend të tekstit origjinal, duke shkaktuar të qeshura tek të pranishmit.

“Ka shumë nxehtësi, ju kërkojmë ndjesë. Edhe pak do i gjuajm DJ me bideona. Hë m lila ça bëhet? Ku është Beleci? Oooo Belec”– vazhdoi ai me shaka duke e kaluar situatën me sportivitet dhe “pa drama”.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.