Magazine Showbizz

Noizy publikon këngën e re, pjesë e klipit edhe Loredana (VIDEO)

Share on the social medias

Sot reperi i njohur shqiptar Noizy, ka lansuar projektin e ri muzikor.

‘Benzi i ri’ titullohet projekti më i ri i këngëtarit.

Kjo këngë është kompletuar edhe në aspektin vizual ku pjesë e klipit është edhe reperja Loredana Zefi.

Loredana para pak kohësh solli bashkëpunimin me reperin të cilin e publikuan para disa jave dhe u pëlqye nga publiku. /Lajmi/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *