Magazine Showbizz

Noizy do të organizojë koncert me 14 Gusht, Stresi del me njoftimin e papritur (VIDEO)

Share on the social medias

Reperi i njohur, Stresi, ka njoftuar se do të jetë pjesë e koncertit “Alpha Show” që do të organizojë Noizy me 14 Gusht.

Gjatë intervistës së pak javëve më parë për “Abc e pasdites”, Noizy nuk e përjashtoi mundësinë e pjesëmarrjes së Stresit, mirëpo së fundmi, është konfirmuar zyrtarisht.

Lajmi është bërë me dije përmes faqes zyrtare të koncertit Alpha Show. Noizy i ka plotësuar dëshirën reperit, i cili më herët u shpreh se do të donte të ishte pjesë e Alpha.

Kujtojmë që në koncert pritet të marrin pjesë shumë emra të huaj dhe shqiptarë.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.