Magazine Showbizz

Noizy dhe Duda lënë pas hatërmbetjet, shfaqen bashkë për herë të parë pas shumë vitesh

Share on the social medias

Noizy dhe Duda janë bërë sërish bashkë disa vite pas hatërmbetjeve, siç ka zbuluar Noizy prej ditësh tashmë, Duda do të performojë në koncertin e tij ‘Alpa Show’ në 14 gusht.

Duket se ka qenë Noizy ai që e ka bërë këtë hap drejt Dudës të cilin e quante ‘vëlla’ edhe gjatë kohës kur nuk flisnin.

Edhe pse konfirmon se kanë lënë pas gjithçka, ata nuk ishin takuar asnjëherë, të paktën publikisht nuk ishin shfaqur bashkë.

Mirëpo, pas një kohe të gjatë ata kanë vendosur të drekojnë së bashku disa ditë para koncertit, këtë e zbuloi Noizy i cili publikoi një video në Instagram ku shihej me Dudën dhe disa miq të tjerë./infokus

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.