Njihuni me bashkëshortin e Balinës së Big Brother, është analisti i njohur (FOTO)

Ajo është një figurë e njohur dhe e dashur tash publikun shqiptar pasi shfaqet dy herë në javë si opinioniste e spektaklit të Big Brother Vip.

Fjala është për Balina Bodinakun, cila ka treguar se është shumë e ndjeshme emocionalisht sa herë bëhet fjala për surpriza për një nga banorët.

Mirëpo, a e dini se partnerja e kujt është Balina?

Përmes disa story-ve në Instagram ditën e djeshme ajo solli ndërmend që aventurat më të bukura i ka me partnerin e saj që është analisti shumë i njohur Andi Bushati.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.