Një vit martesë, kështu po duket sot Aida Doçi (FOTO)

Aida Doci është njëra ndër këngëtaret e cila përmes këngëve të saj di më së miri që të prekë ndjenjat e dëgjuesve të saj.

Ajo shpeshherë realizon këngë me tematika shumë të ndjeshme që dëgjohen dhe pëlqehen shumë nga publiku.

Aida është shume aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me fustan me stil unik.

Në këtë pamje, Aide ekspozon turpin e saj si ‘modele’.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.