Magazine Showbizz

Nga koncerti, Donaldi e Elgit Doda provokojnë me gjuhën jashtë

Share on the social medias

Donald, Romeo Veshaj dhe Elgit Doda po vazhdojnë me koncerte, për të performuar projektet e tyre që kanë kapur miliona shikime, shkruan Billbordi.net

Ata janë mjaft të pëlqyer në secilin vend ku së fundmi ishin në një koncert në Gjakovë.

Ata publikuan një foto duke falënderuar për pritjen. Vëmendje marrin me pozën me gjuhën jashtë./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *