Magazine Showbizz

Nga jahti luksoz Megi Pojani i ‘marron’ fansat me këto lëvizje (VIDEO)

Share on the social medias

Megi Pojani ka nisur sërish pushimet. Ajo po qëndron në një vend mjaft të bukur e luksoz, shkruan Billbordi.net

E nga bregdeti nuk kishte si mos të shijonte një shëtitje me jaht luksoz.

Nga aty Megi ndau disa video duke vallëzuar dhe po duket tejet tërheqëse.

Djemt u marruan pas saj./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *