Magazine Showbizz

Nga bregdeti në mbrëmje, Antonela duket kaq atraktive

Share on the social medias

Ish konkurrentja e njohur e Përputhen dhe Big Brother Vip, Antonela Berisha po shijon pushimet e saj verore nën shoqërin e saj, shkruan Billbordi.net

Nga atje nuk kursehet për të sjell foto atraktive e poashtu provokuese.

Së fundmi publikoi një foto ku shihet si është rregulluar për këtë mbrëmje.

Me fustanin e ngushtë ajo po duket thjeshtë mahnitëse, apo jo./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *