Nëna e Elita Rudit sfidon me bukuri dy vajzat e saj, ky detaj bie në sy (FOTO)

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private.

Muaj me parë, Elita u bë nënë për herë të dytë, duke e sjell në jetë një vajzë, shkruan ORAinfo.

E krahas kujdesit që tregon për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e shoqëruar nga motra dhe nëna e saj.

Të rregulluar bukur dhe të veshura me stil, ato po duken kaq bukur.

E vëmendjen e merr nëna e Elitës e cila po duket si me qenë motër e vajzave të saj.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.