Në mini fund bardhë e zi, Alvisa mahnitëse (FOTO)

Konkurrentja e Përputhen po mahnit përcjellësit e saj me fotot që publikon.

Ajo secilën herë shihet e zbukuruar deri në detaje, shkruan InfoKosova.

Së fundmi është shfaqur në komplete bardhë e zi.

Dhe po bën dritë me bukurinë e format e bukura trupore.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.