Magazine Showbizz

Në këtë vend i ruan paratë Ledri Vula

Share on the social medias

Reperi Ledri Vula po e shijon suksesin me projekte muzikore dhe me performanca në vende edhe jashtë vendit.

Artisti poston edhe imazhe të ndryshme në Instagram ku mbanë aktivë fansat e tij.

Vula së fundi në këngën “Uma Love”, më bashkëpunim me Lumi B dhe Nuki, kanë sjellë një videoklip mjaftë interesant dhe atraktiv.

Artisti është shfaqur në një moment duke e hapur lavatriçen ku brenda saj po fuste para./kosovarja

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.